Webfejlesztő gyakornok állás Nyíregyházán

IT-Mind Kft.
Nyíregyháza
Bruttó 180 000 Ft - 250 000 Ft / hónap
2020. 02. 11.

Keressük csapatunk legfiatalabb webfejlesztő tagját, akit érdekelnek a kihívások, a megújuló feladatok, és aki egy fiatalos csapatban szeretné kamatoztatni tudását. Feladatokban nincs hiány, sokoldalú munkában lehet része a leendő kollégánknak.

Abban az esetben, ha önéletrajza alapján a munkakör betöltésére esélyesnek találjuk, kollégánk hamarosan jelentkezni fog időpont egyeztetéssel kapcsolatban. A jelentkező a munkakörre benyújtott pályázati anyagával kapcsolatban hozzájárulását adja személyes adatai megismeréséhez, kezeléséhez a felvételi eljárásban résztvevők számára. Az önéletrajzokat a felvételi folyamat végéig tároljuk. Fényképes önéletrajz beküldését a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Feladatok

  • Back-end és/vagy Front-end fejlesztések
  • Részvétel komplex webportálok, egyedi rendszereink fejlesztésében
  • Átadás előtt az elkészített funkciók tesztelése
  • Weboldalak karbantartása
  • Az elkészült programkód dokumentálása

Elvárások

  • OKJ-s végzettség
  • Jó kommunikációs képességek (elsősorban írásban)
  • CSS, HTML, Javascript alapvető ismerete
  • 25 év alatti életkor
  • szorgalom, fejlődés iránti igény
  • kreativitás
  • rugalmasság

Előnyök

  • UX design ismeretek

Amit kínálunk

  • Fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Teljes körű szakmai beillesztés, támogatás
  • Modern és fiatalos munkakörnyezet
  • Fiatalos, lendületes, dinamikusan fejlődő csapat
  • Határozatlan idejű szerződés, hosszú távú munkalehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!