Telefonos értékesítő munkatársat keresünk Nyíregyházán

Új év, új lehetőségek, új kihívások!

Ha érzel magadban elég kurázsit, gyere hozzánk: jelentkezz telefonos értékesítőnek!

Prémium kategóriás gyógynövényes készítményeket értékesítünk telefonon.

Félre ne érts: nem álommunkát és nem álomfizetést ígérek – „csak” egy lehetőséget. Ha jó a hozzáállásod, akkor biztosan megtalálod a számításaidat!

Jelentkezni CSAK PRIVÁTBAN (mailben), telefonszám megadásával lehet, kommentre nem válaszolok.Önéletrajz hasznos lehet, de nem feltétel.

Boldog, sikeres és szerencsés 2020-at!

Feladatok

  • Prémium kategóriás gyógynövényes készítmények értékesítése

Elvárások

  • 8 általános

Előnyök

  • Érettségi előny, de nem feltétel

Amit kínálunk

  • Betanítás
  • Betanulásra garantált bér + jutalék
  • Családbarát, rugalmas munkahely
  • Egyedi "cafeteria" rendszer (belső jutalmatás/elismerés)

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott