Szakmunka

Szerelő munkatársat keresünk teljes körű betanítással Nyíregyházán

Fizetés: Nettó 140000 - 236000 / hónap
2020. 03. 12. 10:36

Kerékpár szerelőt keresünk teljes körű betanítással, lehetsz akár pályakezdő is.

Cégünknél kedves, megértő és segítőkész vezetők és munkatársak várnak. Nekünk fontos, hogy a cég céljainak elérése mellett Te is meg tudd valósítani egyéni terveidet, ezért folyamatosan támogatunk és biztosítunk továbbképzéseket és előrelépési lehetőséget.

Fontos, hogy képes legyél hatékonyan elvégezni a dolgokat és tudd, hogyan tervezz, szervezz és ütemezz, hogy teljesítsd a posztod.

Kihívásként minden alkalommal a legmagasabb szintű szolgáltatást kell nyújtanod az ügyfeleknek.

Ez egy gyors tempójú, teljesítményorientált munkahely, ahol elvárjuk, hogy hajlandó legyél folyamatosan tanulni, és amit csinálsz, abban legyél precíz és felelősségteljes.
Rendelkezz felhasználói szintű számítógépes ismerettel. Szeresd a kihívásokat és a sok munkát.

Bővebb információ itt: http://kerekpargurublog.hu/szerelo/

Feladatok:

  • Kerékpárok teljes körű javítása és beüzemelése.
  • Elektromos kerékpárok javítása, szoftver frissítése.
  • Hidraulikus alkatrészek javítása.
  • Tanácsadás és ügyfél kapcsolattartás.
  • Adminisztráció végzés (statisztika vezetés, pénztárgép kezelés, stb...).

Elvárások:

  • Szakmunkás - Szakközép Iskolai végzettség.
  • Bármilyen műszaki vagy szerelői tapasztalattal , akár hobbi szinten is.

Előnyök:

  • Bármilyen szerelői múlt.

Amit kínálunk:

Kezdetben 140.000 Ft havi nettó kereset adunk, amit haza vihetsz, de betanulásod után fizetésed egyből havonta több lesz nettó 20.000 Ft-al (heti 40 órában). Célunk, hogy Te többet keressél, ezért teljesítményedtől függően, akár 236.000 Ft nettó fizetést is megkereshetsz. Munkavégzés ideje emberi időpontban reggel 09:00-tól, nálunk nincsenek váltott műszakok.

  • Határozatlan idejű bejelentett munkaviszonyt biztosítunk.
  • Ingyenesen használhatod a vállalati fitnesz termünket és szaunánkat.
  • Munkaruhát és vállalati kerékpárt biztosítunk.
  • Országosan elismert, stabil hátterű cég vagyunk. Kávé és nasi bárunkban korlátlanul fogyaszthatsz.