Telephelyi és mobil szervizszerelő pozícióba munkatársat keresünk Nyíregyházán

Cégünk fő tevékenysége az építőipari, ipari és mezőgazdasági gépek, valamint kiegészítő berendezéseik, adaptereik értékesítése, szervizelése és a teljes körű alkatrészellátás biztosítása.

Jelenleg szerviz csapatunk bővítéséhez keresünk szerelő poízió betöltésére alkalmas személyt főállásban, hosszú távú szerződéssel főként nyíregyházi telephelyre, alkalmanként kiszállással és szükség esetén ottalvással.

Amennyiben rendelkezel megfelelő szakmai ismeretettel és gyakorlattal, jelentkezésed várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva önéletrajzod és fizetési igényed megjelölésével.

Feladatok

  • munkagépek és berendezések szervizellátása, karbantartása (telephelyen vagy kiszállással)
  • szervizeléssel kapcsolatos adminisztráció elvégzése
  • alkatrész szükséglet felmérése, jelentése
  • a szervizelt gépek és berendezések használatához kapcsolódó alkalmazástechnológiai tanácsadás

Elvárások

  • minimum középfokú gépészeti vagy autószerelői végzettség
  • minimum 2 éves gépszerviz területén szerzett tapasztalat
  • megbízhatóság, pontosság, következetesség
  • önálló munkavégzés
  • „B" kategóriás jogosítvány
  • felhasználó szintű PC ismeret (Word, Excel)

Előnyök

  • elektronikai ismeretek
  • mezőgazdasági gépészeti végzettség
  • számítógépes diagnosztika területén szerzett gyakorlat
  • hidraulika, hidrosztatikus rendszerek ismerete
  • építőipari gépek javításában szerzett tapasztalat
  • ügyfélközpontú szemléletmód

Amit kínálunk

  • céges autó, mobiltelefon
  • versenyképes havi alapjövedelem
  • tapasztalt szakemberek segítségével teljes körű betanulás
  • stabil, szakmai fejlődési lehetőség és hosszú távú karrierlehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!