0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező

Telefonos értékesítő munka Nyíregyházán

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Fizetés: Bruttó 120000 - 350000 / hónap
2020. 04. 14. 12:17

Cégünk a Természet Varázs Kft. gyógynövényes,natúr kozmetikumokat, étrend-kiegészítőket forgalmaz telefonon keresztül.

Piacvezető fizetési rendszerünk hozzájárul ahhoz, hogy minden hónapban elégedettebb legyél a béreddel, emellett más embereken is segíteni tudsz a készítményeink által.

Mi nem tukmálunk, hanem az előnyökön keresztül igyekszünk az ügyfeleink problémáira segítséget nyújtani.

Kimelekedő a képzési rendszerünk, ha szeretsz tanulni, Nálunk megtalálod a számításaidat.

Feladatok:

  • Meleg hívások indítása
  • Natúr, gyógynövényes termékek, kozmetikumok, étrend-kiegészítők értékesítése
  • Termékek bemutatása
  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Folyamatos tanulás

Elvárások:

  • Légy kommunikatív, vidám személyiség
  • Légy csapatjátékos
  • Légy kitartó (talán ez a legfontosabb)
  • Légy szorgalmas
  • Hozd ki magadból mindig a maximumot

Előnyök:

  • Telefonos értékesítésben tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség
  • Tanulékonyság
  • Empatikus személyiség
  • Csapatban való együttműködés
  • Vidám jellem

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, megbízható munkahely
  • 8 órás munkaviszony
  • Fix + jutalék
  • Indokolt esetben utazási támogatás
  • Céges telefon
  • Rendezett munkakörülmények
  • Minden hónapban ösztönző bónuszok,termékek