Webshopos megrendelések összeállításához kézi csomagoló munkatársakat keresünk Nyíregyházán

Jászmotor Kft.
Nyíregyháza
Nettó 6 000 Ft - 6 000 Ft / nap
2020. 04. 16.

Nyíregyházán található motorosboltunk webshoppal kiegészülve keres a megrendelések összeállításához és becsomagolásához embereket. 20-30-év közötti 2 főre lenne szükségünk.

A munkavégézés időtartama Hétfő-Péntek: 09:00-17:30-ig.

Cégünk hosszú tárvra tervez, így előrelépési lehetőséget biztosítunk, akár későbbi kiemelkedő fizetéssel!

Feladatok

  • Webshopos megrendelések összekészítése és becsomagolása, cimkézése.

Elvárások

  • Precíz, pontos munkavégzés.
  • Megbízhatóság.

Előnyök

  • Tapasztalat nem szükséges, könnyen megtanulható. Talán a legfontosabb, hogy megbecsülje a munkát és szeresse amit csinál!

Amit kínálunk

  • Fiatalos, kitűnő csapat!
  • Hosszú távú munkahely!
  • Megbecsülés!
  • Előrelépési lehetőség!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!