Szakmunka

CNC marós munkakörben álláslehetőség Napkor településen

Munkavégzés helye: Napkor
2020. 05. 13. 15:34

Nyíregyházától 10 km-re található acélszerkezet- és gépgyártó vállalkozásunk folyamatosan bővülő csapatába keresünk CNC marós Kollégákat!

Feladatok:

  • szerszámbemérés, nullpontfelvétel,
  • kisebb programok, programváltoztatások megírása,
  • egyedi termékek alkatrészeinek, részegységeinek megmunkálása,
  • legyártott munkadarabok ellenőrzése, mérése,
  • hegesztett alkatrészek önálló kiállítása.

Elvárások:

  • fémforgácsoló szerszámok és technológiák ismerete,
  • műszaki rajz olvasási képesség,
  • CNC programozási alapismeretek,
  • Siemens / Fanuc vezérlések ismerete,
  • forgácsolásban való jártasság (legalább 1-3 év).

Előnyök:

  • nagygépes tapasztalat,
  • CNC programozói tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • bér megegyezés szerint,
  • bejárástámogatás, céges buszjáratok: Vásárosnaményból a 41-es főúton (Vitka, Vásárosnamény, Pusztadobos, Rohod, Baktalórántháza, Levelek, Apagy, Napkor) és Szakolyból Nagykállón át (Szakoly, Biri, Balkány, Nagykálló),
  • év végi bónusz hűség és hozzáadott érték alapján,
  • modern környezet, korszerű gépek és eszközök,
  • jó munkahelyi légkör.