Építőipar, építészet

Építésvezető/projektvezető munkakörben álláslehetőség Nyíregyházán

2020. 05. 22. 09:58

Cégünk építésvezető/projektvezető pozíció betöltésére keres új munkatársat.

Feladatok:

  • Projektek napi szintű műszaki irányítása
  • Kivitelezési munkák koordinálása, ellenőrzése
  • Projektek naprakész dokumentálása, nyomon követése
  • Szerződés szerinti műszaki tartalom biztosítása, kivitelezés
  • Ütemtervek készítése, azok betartása
  • Minőségi ellenőrzés
  • Építési napló vezetése

Elvárások:

  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek, MS OFFICE (magas szintű Excel használat)
  • Kimagasló szervező, problémamegoldó, kommunikációs készség

Előnyök:

  • 4-5 éves építésvezetői/projektvezetői tapasztalat generál kivitelezés területén

Amit kínálunk:

  • kiemelt bérezés
  • stabil, hosszú távú munkahely