Építőipar, építészet

Munkahelyi művezető álláslehetőség Nyíregyházán

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Nyíregyháza és környéke
2020. 05. 25. 12:56

Nyíregyházi székhelyű, generálkivitelező cég keres magasépítési munkák helyszíni irányításához munkahelyi művezetőt.

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok:

  • helyszíni kivitelezési munkák irányítása, technológiai utasítások betartatása
  • saját dolgozói állomány feladatainak szervezése, irányítása, ellenőrzése
  • kapcsolattartás alvállalkozói, beszállítói csapatokkal, teljesítésük nyomon követése
  • tervdokumentáció feldolgozása, mennyiségi felmérések készítése
  • anyagszállítás ütemezése, átvétele, dokumentálása
  • munkahelyi adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások:

  • szakirányú középfokú, vagy felsőfokú végzettség (technikus, építőmérnök)
  • önálló munkavégzés
  • problémamegoldó, szervező és konfliktuskezelő képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • hasonló munkakörben betöltött 2-3 év tapasztalat
  • FMV jogosultság
  • E-napló vezetésben való tapasztalat

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű, teljes munkaidős állás
  • tapasztalatszerzési és továbbfejlődési lehetőség
  • folyamatosan futó kivitelezési munkák
  • hosszú távú munkalehetőség