Kereskedelem, értékesítés

A nyíregyházi Otthon Centrumhoz munkatársakat keresünk

2020. 07. 08. 14:42

Akar Ön:

Akár 500.000 Ft felett jövedelmet elérni Nyíregyházán?

A világgazdasági válság,a vírushelyzet bebizonyította, hogy ingatlant adni-venni mindig lehet.

Ha átlag feletti jövedelemre megbecsülésre vágysz, tartozz közénk!

Szakemberré válásodat mentor támogatja, illetve közpoti képzési rendszerünk folyamatos fejlődést biztosít számodra!

Ha:

  • jó a kommunikációs készséged
  • kitartó és szorgalmas vagy
  • rendelkezel értékesítési vénával
  • tudsz csapatban dolgozni
  • minimum érettségivel rendelkezel

  • Ha úgy érzed, hogy többre vagy képes, unod az egy helyben toporgást
  • A magad ura szeretnél lenni
  • Ha átlag feletti jövedelemre megbecsülésre vágysz

Az Otthon Cenrum, az ország  egyik piacvezető ingatlanközvetítői hálózata.

Cégünk profilja az ingatlanközvetítés,de szolgáltatásunk átfogó (Hitelközvetités,értékbecslés,jogi tanácsadás,energetikai tanusítvány elkészítettése)

Küldd el pályázatod,és mi megtanítjuk Neked a szakma fortélyait!

Tartozz Közénk!

Otthon Centrum Nyíregyháza Egyház utca

Feladatok:

  • Ingatlanközvetítés

Elvárások:

  • Érettségi,
  • Nyíregyháza közeli lakhely
  • Jogosítvány

Előnyök:

  • Értékesítési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Átlagon felüli jövedelem,kötetlen munkaidő,kellemes munkahelyi légkör, csapatszellem