Építésvezető munkatársat keresünk Nyíregyházán

Nyíregyházi székhelyű, országosan kivitelezési munkát ellátó cég keres olyan szakembert, aki hosszútávon gondolkodik és biztos munkahelyet keres, jól érzi magát egy családias és sokszínű csapatban, tud alkalmazkodni a változatos feladatok adta kihívásokhoz.

A cégnek számos új projektje van, így kiváló lehetőséget biztosít azok számára, akik nem kedvelik az egyhangú feladatvégzést.

Feladatok

• A rábízott kivitelezés irányítása és ellenőrzése. Az építési program alapján figyelemmel kíséri, koordinálja és ellenőrzi a kivitelező csoportok munkáját.
  • Ellátja a beosztottak szakmai felügyeletét, munkájukat értékeli. Irányítja és ellenőrzi a folyamatos munkavégzés megszervezését, ellenőrzi a kivitelezési folyamatokhoz tartozó naprakész dokumentálások elkészítését.
  • Az általa irányított (tevékenységhez) szükséges munkaerő-, anyag-, és gépek szervezése az egyes munkahelyek között.
  • Ellenőrzi a kivitelezésben részt vevő alvállalkozók munkáját, felügyeli és megköveteli az előírt technológiai, munkabiztonsági és környezetvédelmi előírások betartását. Koordinálja a kivitelezéshez szükséges kiszolgáló szervezetek munkáját (minőségellenőrzés, szállítás, egyéb alvállalkozók stb.)
  • Kapcsolatot tart fenn a megrendelővel, alvállalkozóval, szakhatóságokkal.
  • A megvalósult állapot előírások szerinti dokumentálásának, az alapbizonylatok tényszerű biztosításának és továbbításának felügyelete és ellenőrzése.
  • Építési napló naprakész vezetése, riportok és jelentések készítése felsővezetés számára
  • Anyagszállítás koordinálása, átvétele, dokumentálása
  • Építési napló vezetése
  • Folyamatos beszámolás a projektvezető felé