Alkatrész értékesítő állás Nyíregyházán

Nyíregyházi cég
Nyíregyháza
Nettó 250 000 Ft - 300 000 Ft / hónap
2020. 08. 12.

Cégünk fő tevékenységi köre az építőipari, ipari és mezőgazdasági gépek értékesítése, szervizelése és teljes körű alkatrészellátás biztosítása.

Alkatrész értékesítő/gazdálkodó csapattagunkat keressük határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszony keretében.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérem szakmai önéletrajzát és motivációs levelét fizetési igény megjelölésével küldje el a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Elvárások:

  • legalább 2 éves kereskedelmi szakmai tapasztalat alkatrész üzletág területen
  • dinamikus, önálló munkavégzés
  • műszaki és kereskedelmi gyakorlat (lehetőleg építőgép, mezőgazdasági munkagép vagy autóalkatrész)
  • kiváló kommunikációs készség, gyors, határozott, magabiztos fellépés
  • nyitott, „csapatjátékos” személyiség
  • angol nyelv minimum alapszintű ismerete
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Feladatok

Értékesítési folyamat lebonyolítása:

  • Ajánlatok készítése, nyomon követése
  • Vevői rendelések rögzítése, ügyintézése
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás,
  • Termékek értékesítése, számlázása,

Készletgazdálkodás:

  • Rendelések nyomon követése, alkatrészek beszerzése, bevételezése, árukiadás
  • Adminisztráció informatikai rendszerben
  • Raktárgondozás
  • Új ügyfelek aktiválása

Elvárások

Előnyök

  • hasonló területen szerzett értékesítői tapasztalat
  • piac ismeret
  • önálló munkavégzés képessége
  • kreatív gondolkodás

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • fiatalos, lendületes csapat

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!