Telefonos ügyfélszolgálat, értékesítő állás Nyíregyházán

Bruttó 250 000 Ft / hónap
2020. 09. 08.

Légy csapatunk tagja!

Lehengerlő stílusod van, és magabiztosan telefonálsz? Tedd próbára magad most!

Telefonos ügyfélszolgálati és értékesítő munkatársat keresünk nyíregyházi irodánkba.

Mit nyújtunk  Számodra?

Szabad hétvégék, ünnepnapok, és egy műszakos munkavégzés

Fizetés: bruttó 250.000 Ft+jutalék (Átlagos jutalékok bruttó: kezdő: 30.000 Ft, farmer: 75.000 Ft, profi: 250.000 Ft)

Munkádat akár otthonról is végezheted.

Mit várunk Tőled?

Cégünk célkitűzése a legmodernebb távközlési home office megoldások szállítása üzleti ügyfelek részére. Telefonos ügyfélszolgálati és értékesítő munkatársunkként ez lenne a te feladatod is, tehát elengedhetetlen a magabiztos, telefonon történő kommunikáció.

Miért csatlakozz csapatunkhoz?

• Teljes munkaidős, bejelentett, alkalmazotti jogviszonyt kínálunk versenyképes fizetéssel és jutalékkal.
  • Munkavégzés munkanapokon, egy műszakban, Home Office lehetőséggel.
  • Hétvégéid és ünnepnapok szabadok, szükség esetén rugalmasan kezeljük munkidőd, vagy otthonról is dolgozhatsz.

Ha magadénak érzed a pozíciót, kellemes a hangod, és érettségivel rendelkezel, keresd Szilviát a 06-1-600-5500-ás telefonszámunkon munkanapokon 9 és 15 óra között.

Az általunk keresett munkatárs igazán meggyőző telefonon keresztül, tedd próbára magad, ez az első lépés ahhoz, hogy cégünknél üdvözöljünk.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege