Munkaügy, munkavédelem

Bérszámfejtő munkatársat keresünk Nyíregyházán

2020. 10. 06. 12:03

Közel 3 évtizede meghatározó szereplői vagyunk a hazai pénzügyi-számviteli, bérszámfejtési szolgáltatási piacnak.

Remek, összetartó csapatunkba keresünk egy szakmailag agilis, fejlődni vágyó munkatársat az alábbi pozícióra:

Bérszámfejtő

Feladatok:

  • Teljes körű bérszámfejtés
  • Adatszolgáltatások, bevallások készítése
  • Munkavállalók ki- és beléptetése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, hatóságokkal

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • TB és adó jogszabályok gyakorlati alkalmazásában való jártasság
  • Excel ismeret
  • Pontos, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség

Előnyök:

  • BaBér és/vagy Abacus bérprogram alapos ismerete
  • TB ügyintézői végzettség
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú szakmai karrierlehetőség
  • Szakmai és anyagi megbecsülés
  • Átfogó gyakorlati tapasztalatok megszerzésének, elmélyítésének lehetősége
  • Stabil, biztos munkahely
  • Ütemezhető munkavégzés
  • Jó megközelíthetőség
  • Fiatal, dinamikus csapat