Cégvezetői asszisztens állás Nyíregyházán

A több, mint 20 éves múlttal rendelkező, s ma már több mint 850 dolgozóval büszkélkedő nyíregyházi gyárunk fő profilja a busz, illetve villamos, vonat és metró vasúti szerelvények átjáró rendszereinek gyártása, valamint különböző gumiipari termékek előállítása.

Vállalatunk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Cégvezetői asszisztens
(angol és német nyelvtudás)

A tevékenységek / feladatok leírása:

Az ügyvezetői stratégiai és operatív feladatok teljesítésének támogatása, azaz:

  • Az ügyvezetés, a szakmai területek vezetői és a munkavállalók közötti kapcsolattartáshoz kötődő feladatok ellátása
  • Az ügyvezetés találkozóinak szervezési és tartalmi előkészítése, döntési tervezetek előkészítése
  • Angol, valamint német nyelvű kommunikáció határidőket betartva írásban és szóban
  • Általános asszisztensi tevékenységek, pl.: irodaszervezés, találkozók tervezése, a naptár frissítése, újbóli előterjesztések ügyintézése, utazásszervezés
  • Rendezvények, megbeszélések és konferenciák előkészítése és nyomon követése, beleértve a jegyzőkönyvvezetést is
  • Prezentációk, beszámolók, kutatások és elemzések önálló készítése és előkészítése, valamint a döntéshozáshoz szükséges információk előkészítése és kiértékelése
  • Projektek menedzselésével kapcsolatos feladatok, továbbá különböző projektek önálló kidolgozása

Elvárások:

  • Nemzetközi ipari vállalatnál szerzett minimum 2 év ügyvezetői, illetve területvezetői asszisztensi szakmai tapasztalat
  • Projektfeladatokban szerzett tapasztalat
  • Magas szintű német- és angol nyelvtudás szóban és írásban, további nyelvtudás előnyt jelent
  • Kiváló MS-Office ismeret, nyitottság a modern munkavégzési eszközök használata iránt
  • Magabiztos és udvarias fellépés, magas szintű szociális kompetencia
  • Rugalmasság és elkötelezettség, valamint teljes körű diszkréció, lojalitás, titoktartás és megbízhatóság

Előny:

  • Rendszerezett, célorientált, kezdeményező és önálló munkavégzés
  • Kifejezetten jó kommunikációs készség
  • Kreativitás, grafikai szerkesztő programok ismerete (photoshop)

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy erős és megbízható vállalatnál
  • Jó hangulatú, dinamikus, közvetlen, segítőkész csapat
  • Ismert nemzetközi busz, vonat, metró és villamos gyártók részére gyártott termékek
  • Széleskörű juttatási rendszer
  • A kialakult járványügyi helyzetben, cégünk minden szükséges védőeszközt biztosít munkavállalói számára, a biztonságérzet fokozása érdekében
  • Amennyiben szükséges, garantáljuk az online interjú lehetőségét.

A fényképes önéletrajzokat  magyar és a kiírás szerint angol és/vagy német nyelven a „Jelentkezem” gombra kattintva várjuk, hiszen cégünk a járvány ideje alatt is zavartalanul üzemel.

Ön a jelentkezésének elküldésével hozzájárul ahhoz, hogy a Hübner-H Kft. az álláspályázatával összefüggő személyes adatait a kiválasztási folyamat során kapcsolattartás céljából, illetve munkaerő-kiválasztási célból nyilvántartsa és kezelje. A Hübner-H Kft. adatvédelmi tájékoztatója elérhető a cég honlapján, az Adatvédelmi Szabályzat menüpont alatt.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános