Műszaki vezető kollégát keresünk Nyíregyházán

Partnercégünk a könnyűszerkezetes csarnokrendszerek specialistája. Tízéves tapasztalattal rendelkeznek épületrendszerek fejlesztésében és kivitelezésében.

Folyamatosan fejlődő cégük számára keresünk

Műszaki Vezető kollégát

Feladatok

  • leendő megrendelővel való szoros kapcsolattartás
  • kivitelezési ütemterv előkészítése Építésvezetővel együtt
  • árajánlatok készítése
  • kivitelezési munkáknál a feladatok kiadása és ellenőrzése
  • költségvetési kiírás elvégzése
  • ajánlatok kiértékelése, átszámolása, ellenőrzése
  • projektek előkészítése szerződéskötésig
  • projekt dokumentáció precíz vezetése
  • tervezővel, vállalkozóval, alvállalkozókkal történő egyeztetések;

Elvárások

  • szakirányú egyetemi végzettség (Építő/Építész mérnök)
  • nyugodt szemlélet
  • magasszintű építőipari tudás
  • stressztűrés
  • minimum 5 éves szakmai tapasztalat
  • fedhetetlen előélet

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Céges autó használata magán célra is
  • Laptop és mobiltelefon
  • Negyedéves bónusz
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Szakmai kihívás

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Felső vezető

Önéletrajz elküldése kötelező!