Szállodai karbantartó állás Nyíregyházán

A HUNGUEST Hotels Zrt. folyamatosan erősíti piaci pozícióját, növeli versenyképességét. Ebben segítenek szakképzett és tanult kollégáink, akik hozzájárulnak cégünk sikerességéhez. Összesen 26 szállodánkkal kiváló helyzetben vagyunk ahhoz, hogy szakmai karrierlehetőséget kínáljunk az érdeklődőknek.

A nyíregyházi Hunguest Hotel Sóstó most hosszú távra, teljes munkaidőben Karbantartó munkatársat keres.

Feladatok

  • A szálloda általános karbantartási, javítási feladatainak ellátása,
  • A gépek, berendezések állapotának folyamatos ellenőrzése, javítása,
  • Megelőző karbantartási munkálatok elvégzése

Elvárások

  • Épületgépész tapasztalat,
  • Udvariasság, ápoltság, pontos és igényes munkavégzés,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Önálló problémamegoldó képesség, terhelhetőség,
  • Víz-gáz, vagy központifűtés szerelői végzettség,
  • Alapfokú informatikai ismeretek,

Előnyök

  • Szállodai karbantartásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Egyszeri meleg étkezés
  • Teljes munkaidő
  • Utazási támogatás
  • Megbízható, stabil munkahely
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Munkaruha
  • A próbaidő leteltével kedvezményes üdülési lehetőség a szállodaláncon belül

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!