A Csekő kávéház és Gyorsétterem Nyíregyházán konyhai kisegítő munkatársat keres

Nyíregyházán a Csekő Kávéház és Gyorsétterembe gyakorlattal rendelkező, főállású konyhai kisegítő munkatársat keresünk.

Feladatok

  • Alapanyag előkészítés, egyszerűbb étel készítési feladatok ( saláták, desszertek, frissensültek ) melegétel pult feltöltés, mosogatás.

Elvárások

  • Vendéglátásban szerzett minimum 1-2 év konyhai kisegítői tapasztalat.
  • Jó állóképesség, egészség.
  • Munkabeosztás vállalása: 2nap munka, 2 nap szabadnap, 7:30h -19:15h

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszú távú munka lehetőség.
  • Összeszokott, jó csapat.
  • Fejlődési lehetőség.
  • Korrekt bérezés.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!