Nyílászáró-gyártás fázisaiban gyakorlattal rendelkező munkatársat keresünk

Ferrand Kft.
Nyíregyháza
2021. 05. 28.

Nyíregyházi cég, nyíregyházi telephelyű gyártóüzembe, nyílászáró-gyártás fázisaiban gyakorlattal rendelkező munkatársat keres.

Feladatok

  • műanyag nyílászáró gyártás részfolyamatainak elvégzése

Elvárások

  • következetesség
  • megbízhatóság
  • hosszútávú elhelyezkedési szándék

Előnyök

  • nyílászáró-gyártásban szerzett gyakorlat, tapasztalat

Amit kínálunk

  • teljes munkaidős foglalkoztatás, határozatlan időtartamú munkaszerződés
  • gyakorlathoz igazított versenyképes bérezés, lehetőség utazási vagy egyéb költségtérítésre, év végi plusz juttatás

Jelentkezni lehet:

  • az oldalon keresztül.
  • telefonon, 8:00-15:30 óra között (a telefonszám bejelentkezés után tekinthető meg).

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!