Részmunkaidős foglalkoztatásban betanított munkatárs keresünk Nyíregyházán

Ferrand Kft.
Nyíregyháza
2021. 05. 28.

Részmunkaidős foglalkoztatásban betanított munkatársat keresünk.

Főállás mellett, vagy kiegészítő foglalkoztatásként, másodállásban.

Feladatok

  • Nyílászáró-gyártás részfolyamatainak elvégzése

Elvárások

  • műszaki érdeklődés
  • megbízhatóság

Amit kínálunk

  • 4-6 órás munkaidő, kora délutáni (13.00 órától), vagy délutáni (14.30 órától) munkakezdés, éjszakai munkavégzés nincs
  • korrekt bérezés, napi- vagy heti bérfizetés

Jelentkezni lehet:

  • az oldalon keresztül.
  • telefonon: 8:00-15:30 óra között (a telefonszám bejelentkezés után tekinthető meg).

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!