Nyíregyházi könyvelő irodába könyvelő munkatársat keresünk

"BLICK" Bt.
Nyíregyháza
2021. 06. 09.

Közel három évtizedes szakmai múltra visszatekintő könyvelő iroda könyvelő munkatársat keres Nyíregyházán történő munkavégzésre.

Cégünk fő profilja a számviteli tevékenység, a könyvelés, illetve a bérszámfejtés. Kiemelt célunk, hogy a korrekt kiszolgálásnak köszönhetően ügyfeleink elégedettek legyenek.

Feladatok

  • gazdasági társaságok, egyéni vállalkozások teljes körű könyvelése és bérszámfejtése
  • bevallások és beszámolók elkészítése
  • egyéb könyveléshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • banki átutalások indítása

Elvárások

  • Pénzügyi-számviteli végzettség
  • minimum 3 év szakmai tapasztalat
  • számítógépes ismeretek (legalább középfokú Word, Excel).

Előnyök

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Novitax program kezelésében való jártasság

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!