Nyíregyházi gyárhoz gumitermék-gyártó munkatársat keresünk

A több, mint 20 éves múlttal rendelkező, s ma már több mint 850 dolgozóval büszkélkedő nyíregyházi gyárunk fő profilja a busz, illetve villamos, vonat és metró vasúti szerelvények átjáró rendszereinek gyártása, valamint különböző gumiipari termékek előállítása.

Gumitermék-gyártó

Feladatok

  • Extruderek és présgépek kezelése, méretbeállítás, profilgyártás, rajzi specifikációknak megfelelően.

Elvárások

  • Precíz munkavégzés

Előnyök

  • Gumiipari végzettség és / vagy tapasztalat.
  • Gumi vagy műanyag extruder -kezelési és gépbeállítási tapasztalat.
  • Rajzolvasási gyakorlat, mérőeszközök precíz használata.
  • Jó kézügyesség, precíz, önálló munkavégzés.

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség egy erős és megbízható vállalatnál.
  • Jó hangulatú, dinamikus, közvetlen, segítőkész csapat.
  • Széleskörű juttatási rendszer:
    • SZÉP-kártya,
    • Havi prémium, 13.havi fizetés,
    • Bejárás támogatása,
    • Karácsonyi és húsvéti ajándékcsomag,
    • Beiskolázási támogatás.

Ön a jelentkezésének elküldésével hozzájárul ahhoz, hogy a Hübner-H Kft. az álláspályázatával összefüggő személyes adatait a kiválasztási folyamat során kapcsolattartás céljából, illetve munkaerő-kiválasztási célból nyilvántartsa és kezelje.

A Hübner-H Kft. adatvédelmi tájékoztatója a cégcsoport honlapján elérhető.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott