Otthonszakértő / ingatlanértékesítő munka Nyíregyházán

Nyíregyházi vagy?

A kereskedelem, vagy a vendéglátás területén jártas ember vagy?

Olyan helyre vágysz, ahol nincs bezárás?

Tele vagy ambícióval?

Nyitott vagy az új dolgokra?

Szereted, ha zajlik az élet?

Szeretnéd beosztani magad az idődet?

A válaszod igen,

Ne késlekedj, írj!

Feladatok

  • a telefon kezelés (ha csörög felvesszük, visszahívunk), néha pont rosszkor, mert nyakig melegedtél egy projektben - ilyenkor beugrunk egymás helyett, hogy a vonal túlvége se maradjon segítség nélkül
  • nemcsak bemutatjuk- eladjuk, az ingatlanokat, hanem van, hogy tudunk jobbat is, mint amit az ügyfél kér, értékesítők vagyunk, nem árusok. Komplex munkát végzünk
  • a munkaidőd magadnak szabod

Elvárások

  • Kereskedelmi- vendéglátóipar területén szerzett tapasztalat
  • Elhivatottság a kereskedelem iránt, vállalkozói szemlélet
  • Motivált, határozott és dinamikus személyiség
  • Nagyfokú empátia és kiváló meggyőzőkészség
  • Priorizálási képesség és stratégiai gondolkodás
  • Jó kommunikációs készség és önálló munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS-Office)
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Minimum érettségi

Előnyök

  • Értékesítés, Kereskedelemben eltöltött: 3-5 év szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • alapos, gondos betanítást vállalunk
  • stabil cég vagyunk, aki figyel rád, olyan nincs, hogy késik a jutalék kifizetés – a vírushelyzetben is tudtunk dolgozni, az ingatlan piac nem áll meg
  • az Otthon Centrum családias munkahely – együtt, egymásért dolgozunk , számíthatunk egymásra, beszélgetünk egymással.
  • korrekt, szektoron belül elismert jövedelem
  • jutalékodon felül, egyéb juttatásokkal is számolhatsz

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!