Irodai adminisztrátor munkalehetőség Nyíregyházán

Közel 30 éves múlttal rendelkező használtgépkocsi kereskedésünkbe férfi vagy női munkatársat keresünk pénzügyi és adminisztratív feladatok ellátására.

Feladatok

  • Napi adminisztrációs munka elvégzése.
  • Határidők nyomonkövetése, betartása.
  • Iratok, egyéb dokumentumok szakszerű kezelése, tárolása.
  • Számítógép kezelés: Word, Excel, Internet, levelező-rendszerek ismerete.

Elvárások

  • középfokú végzettség
  • középfokú számitógépes ismeret
  • önálló munkavégézésre való képesség
  • Udvarias, ugyanakkor magabiztos fellépés, igényes megjelenés
  • Felelősségtudat, elkötelezettség megléte

Előnyök

  •  „B” kategóriás jogosítvány
  • Irodai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidő
  • Fiatalos, lendületes, dinamikusan fejlődő csapat
  • Határozatlan idejű szerződés, hosszú távú munkalehetőség
  • Munkavégzés helye: Nyíregyháza
  • Pályakezdők, levelező tagozatos diákok  jelentkezését is várjuk

Ha kedvet kaptál ahhoz, hogy csaptunk tagja légy, fényképes önéletrajzoddal jelentkezz a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!