Árukiadó munkatársat keresünk a Farm Tüzéphez

Biztos munkahelyet keres hosszú távra egy folyamatosan fejlődő iparágban? Csatlakozzon a Farm Tüzép csapatához!

Történetünk 1986-ban kezdődött családi vállalkozásként, ma már 2,5 hektáros területen zajlik tevékenységünk, stabil pénzügyi alapokon állunk és több mint 40 munkavállalónak nyújtunk biztos megélhetést.

Cégünk 2013-ban csatlakozott az újHÁZ Centrumhoz, Magyarország meghatározó építőanyag-kereskedelmi hálózatához, mely rengeteg újítást és fejlődési lehetőséget hozott az életünkbe.

Feladatok

  • a bejövő termékek átvétele, raktári elhelyezése, tárolása;
  • a megrendelt termékek összeválogatása, csomagolása, kiadása;
  • kézi és targoncával történő anyagmozgatás;
  • a raktárkészlet mennyiségi és minőségi figyelése;
  • a raktározással, árukiadással kapcsolatos dokumentumok pontos kezelése.

Elvárások

  • raktározás területén szerzett tapasztalat, termékismeret;
  • targoncavezetői engedély;
  • pontosság, megbízhatóság.

Amit kínálunk

  • teljes munkaidős foglalkoztatás;
  • versenyképes fizetés;
  • stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség;
  • fiatalos munkakörnyezet, dinamikus csapat;
  • modern eszközpark.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!