Kelet-magyarországi munkavégzéssel építésvezető kollégát keresünk

Az AKTUÁL BAU Kft. több mint húsz éve kezdte meg kivitelezői tevékenységét, azóta pedig az ország egyik legnagyobb generálkivitelező vállalatává váltunk.

Komoly tapasztalattal rendelkezünk nagy volumenű építési beruházások kivitelezésében, megfelelve a szigorú minőségi és időbeli elvárásoknak.

Az eltelt évek során több mint ötszáz épületet kiviteleztünk, munkáink legnagyobb elismerése pedig nem más, mint hogy megrendelőink szívesen fordulnak hozzánk ismét, amikor újabb beruházásokra kerül sor.

Csapatunkba keresünk bővülés miatt építésvezető kollégát kelet-magyarországi munkavégzéssel.

Feladatok

  • Generálkivitelezési munkák helyszíni koordinálása teljes munkaidőben az építési területen
  • Kivitelezési munkák mennyiségi, minőségi ellenőrzése
  • e-Építési napló vezetése
  • Folyamatos kapcsolattartás a létesítményfelelőssel és a megrendelővel
  • Munkabiztonsági követelmények betartása és betartatása

Elvárások

  • középfokú építőipari végzettséggel rendelkezel
  • hasonló munkakörben minimum 1 éves szakmai gyakorlatot szereztél
  • rendelkezel „B” kategóriás jogosítvánnyal
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismereteid vannak
  • szeretsz szervezni és jól kommunikálsz
  • terhelhetőség és megbízhatóság jellemez
  • mobilis vagy

Előnyök

  • Acél- és vasbetonvázas ipari létesítmények kivitelezésében szerzett gyakorlat
  • Angol nyelvismeret
  • Felelős műszaki vezetői jogosultság

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomagot, céges autóval
  • Szakmai fejlődési lehetőséget
  • Stabil háttérű cégnél építheted karriered
  • Lakóhelyedtől távolabb eső projekt esetén szállást biztosítunk

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!