Konyhai kisegítő munkatársakat keresünk nyíregyházi Csekő Kávéház és Gyorsétterembe

Lovász Melinda Egyéni vállalkozó
Nyíregyháza
Bruttó 250 000 Ft - 350 000 Ft / Hónap
2021. 10. 05.

Nyíregyházi Csekő Kávéház és Gyorsétterembe ételkészítésben jártas konyhai kisegítőt felveszünk.

Vendéglátásban szerzett 1-2 év tapasztalat és fizikai terhelhetőség fontos a munkakör betöltéséhez.

Fényképes önéletrajzokat, bérigény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Feladatok

  • desszertek, saláták, panírozott ételek készítése, pult feltöltés, előkészítési feladatok, mosogatás, konyha tisztántartása.

Elvárások

  • Éttermi vendéglátásban szerzett tapasztalat,
  • Csapatmunkában való együttműködő készség,
  • Fizikai terhelhetőség.

Amit kínálunk

  • Hosszútávú, stabil munkahely, jó csapatszellem
  • Az alapbéren kívül, vasárnapi pótlék, túlórapótlék
  • Munkaruha, bejárási költség hozzájárulás

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!