Telefonos értékesítési munkatárs - Nyíregyháza

Raiffeisen Bank Szolgáltató Központ

Értékesítési munkatárs

2022. 01. 07.

Bővebb információ és jelentkezés a "Jelentkezem" gombra kattintva.

A magyar bankszektor meghatározó szereplőjeként Contact Centerünkben megbecsült munkatársakkal magas szakmai színvonalon szolgáljuk ki ügyfeleinket. Azon dolgozunk, hogy egy olyan kedvelt, izgalmas, a szakmai és személyes fejlődés lehetőségét biztosító munkahelyet teremtsünk, amelyre büszkék vagyunk, és amely életre szóló karrierélményt nyújt mindannyiunk számára.

Feladatok

  • Potenciális ügyfeleink telefonon történő megkeresése,
  • Online érdeklődők tájékoztatása, értékesítés keresztértékesítés céljából.
  • Az ügyfelek hiteligényeinek felmérése, hiteltermékek, pénzügyi szolgáltatások értékesítés telefonon.
  • Feladatod lesz az ügyfél-érték növelése, a termékhasználatra való ösztönzés.
  • Hívásokhoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel,
  • Kitűnően és meggyőzően kommunikálsz,
  • Jó a problémamegoldó képességed,
  • Pontosan és precízen látod el a feladataidat,
  • Előny, ha értékesítési területen már szereztél tapasztalatot vagy erős értékesítési szemléleted van, és ügyfélorientált gondolkodás jellemez.

Amit kínálunk

  • A folyamatos innovációt (digital, agile) kiváló ügyfélélménnyé alakítjuk át (Customer Experience),
  • Mi vagyunk a leginkább ajánlott pénzügyi szolgáltató a régióban,
  • Minket a tudásvágy hajt, együtt dolgozunk, kezdeményezőkészek vagyunk, és felelősségteljesen cselekszünk,
  • Nálunk fontos, hogy mit gondolsz, hiszen visszajelzés alapú kultúrát építünk (Employee Survey)
  • Támogatjuk a belső karrierutakat, mert hiszünk benne, hogy a meglévő szakmai tudás és szervezetismeret új területen történő kamatoztatása növeli az elégedettséged és az elkötelezettséged,
  • Változatos és érdekes képzéseken és oktatásokon vehetsz részt,
  • Dolgozói kedvezményeket biztosítunk akár a napi bankolásodhoz, akár a lakásvásárlási elképzeléseidhez