Műszaki előkészítő munkatársat keresünk azonnali kezdéssel Nyíregyházán

Lstm Kft.
Nyíregyháza
2022. 02. 01.

Építési betontermék gyártással foglalkozó cégünk keres  Műszaki előkészítő munkatársat keres azonnali belépéssel.

Jelentkezni magyar nyelvű, fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével  a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok

  • Tervrajzok, műszaki leírások ismerete, értelmezése
  • Megrendelések műszaki feldolgozása
  • Árajánlatok műszaki tartalmának meghatározása
  • Kapcsolattartás a megrendelővel
  • Műszaki szaktanácsadás vevőknek
  • irodai műszaki feladatok ellátása,

Elvárások

  • építész, építő mérnöki vagy építész technikusi végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • számítástechnikai ismeret, kiemelten Microsoft Excel táblázatok készítése
  • jó kommunikációs-, problémamegoldó készség
  • önálló munkavégzés, ugyanakkor szoros együttműködés a kollégákkal
  • precizitás, megbízhatóság

Amit kínálunk

  • fő állású munkaviszony határozatlan időre
  • kiváló munkahelyi környezet és légkör
  • versenyképes jövedelem

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!