Szerelői álláslehetőség a Nyíregyházi Hidraulika Szervizben

Nyír-Hidraulika-Szervíz Kft.
Nyíregyháza
Bruttó 300 000 Ft / Hónap
2022. 02. 01.

Szerelői álláslehetőség a Nyíregyházi-Hidraulika-Szervizben!

Szervizünk felvételt hirdet szerelő munkakörbe, nyugdíjba vonuló kollégánk helyére.

Gépszerelői ismeretek szükségesek, hegesztési ismeretek előny. Pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk.

Érdeklődni lehet személyesen a szervizben, illetve telefonon a bejelentkezés után megtekinthető számon a tulajdonosnál.

Mulik Zsolt

Ügyvezető, cégtulajdonos

Feladatok

  • Hidraulikus berendezések javítása, felújítása.

Elvárások

  • Gépészeti ismeretek,

Előnyök

  • Hegesztési, forgácsolási ismeretek egyetemes gépeken.

Amit kínálunk

  • Jó munkakörülmények, fejlődési lehetőség.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott