Nyíregyházi üzemi konyhára szakács munkatársat keresünk

Nyíregyházi üzemi konyhára SZAKÁCS munkatársat keresünk műszakos munkarendbe 12 órás munkaidőre. (6:00-18:00;18:00-6:00, 2 nap munka, 2 nap pihenő).

Fényképes önéletrajzát pozíció megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Feladatok

  • A munka megkezdése előtt előkészíti a szükséges munkaeszközöket, ellenőrzi tisztaságukat
  • Tájékozódik a végrehajtandó feladatairól
  • Részt vesz a felhasználni kívánt nyersanyagok raktárból történő kivételezésében
  • Ellenőrzi a nyersanyagok kalkuláció szerinti szükséges mennyiségének meglétét
  • Ellenőrzi a felhasználni kívánt nyersanyagok minőségét
  • Gondoskodik a receptúrák előírásainak betartásáról
  • Betartja a munkaterületére vonatkozó, illetve a termelési folyamatban megjelenő technológiai előírásokat
  • Ügyel az elkészített ételek tálalásig történő készentartásáról a vonatkozó jogszabályoknak megfelelően
  • Gondoskodik a kínálati pult rendezettségéről és tisztaságáról
  • Előkészíti a zavartalan vendégkiszolgálást biztosító eszközöket
  • Ügyel a kiszolgálás sorrendjének betartására
  • Az üzlet jellegétől függően az ételkészítés befejező műveleteit a vendég előtt kulturáltan hajtja végre
  • Az elkészített ételeket az előírás szerint adagolja és tálalja
  • Vendégközpontú, udvarias kiszolgálást valósít meg

Elvárások

  • Szükséges iskolai végzettség: szakács szakmunkás bizonyítvány, vagy egyéb szakmai szakirányú végzett, magasabb szintű szakmairányú végzettség
  • Egészségügyi alkalmasság
  • Büntetlen előélet
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Igényes munkavégzés
  • Szervező és problémamegoldó képesség, jó együttműködő készség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott