Ápoló-mintavevő munkakörben álláslehetőség Nyíregyházán

Neumann Diagnostics Kft.
Nyíregyháza
Bruttó 225 000 Ft / Hónap
2022. 02. 11.

Egészségügyi végzettségű kollégát keresünk koronavírus, PCR, antigén és vérből vett tesztek elvégzéséhez történő mintavételre, nagy múltú, dinamikusan fejlődő diagnosztikai cégünk nyíregyházi mintavételi pontjára.

Feladatok

  • szűrőponton történő mintavételek lebonyolítása
  • számítógépes adminisztratív feladatok ellátása
  • számlázás, fizetések kezelése
  • napi takarítási, fertőtlenítési feladatok ellátása

Elvárások

  • bármilyen egészségügyi végzettség
  • önálló munkavégzésre való képesség
  • a hirtelen felmerülő páciens igények kiszolgálása
  • probléma megoldó képesség
  • megbízható, precíz munkavégzés
  • érvényes nyilvántartási szám, MESZK kártya
  • kormányrendeletnek megfelelő oltások megléte, érvényes egészségügyi alkalmassági
  • PCR teszt mintavételi tapasztalat és vérvételi gyakorlat előny
  • Munkavégzés: hétköznap 7:00-11:00

Amit kínálunk

  • Munkabér: rész munkaidőben bruttó 225.000 Ft

Jelentkezés kizárólag fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva címre lehetséges.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!