Adminisztrátor és webshop ügyintéző álláslehetőség Nyíregyházán

Szellő Bt.
Nyíregyháza
2022. 07. 27.

Cégünknél kedves, megértő és segítőkész vezetők és munkatársak várnak. Nekünk fontos, hogy a cég céljainak elérése mellett Te is meg tudd valósítani egyéni terveidet, ezért folyamatosan támogatunk és biztosítunk továbbképzéseket és előrelépési lehetőséget.

Fontos, hogy képes legyél hatékonyan elvégezni a dolgokat és tudd, hogyan tervezz, szervezz és ütemezz, hogy teljesítsd a posztod. Kihívásként minden alkalommal a legmagasabb szintű szolgáltatást kell nyújtanod az ügyfeleknek.

Kik vagyunk?

  • ORSZÁG BOLTJA I. HELYEZETT. Közönségszavazat alapján többszörös Ország boltja I. helyezett
  • 4 SZINTES EURÓPAI SZINTŰ KERÉKPÁRÜZLET, 1995 ÓTA Biztos alapokon álló Barátias Magyar családi vállalkozás
  • 4.9 CSILLAGOS 400 VÉLEMÉNY Több mint 400 db 4.9 csillagos nyilvános, valós KerékpárGuru Google vélemény.
  • Ismerd meg a Cégvezetőt Varga József Öcsit akivel együtt fogsz dolgozni: https://www.tiktok.com/@kerekparguru https://www.youtube.com/channel/UCA849tq6WznKFDdsVTGr2Dw

Kérdésed van? Hívj minket a bejelentkezés után megtekinthető telefonszámon.

Címünk: 4400  Nyíregyháza, Szalag utca 33 Kerékvár kerékpárüzlet. H-P: 9h–18h

További információt a linkre kattintva érhetsz el: https://kerekpargurublog.hu/webshop-adminisztrator-allas/

Munkatársak mondták rólunk:

“Végre megtaláltam azt, ahol igazán szeretek lenni. A vezetőség hozzáállása különleges, mindenre megoldást talál. Nem cseszeget, hanem segít, és a munkatársak is aranyosak. A jó munkát megdicséri és visszajelzést ad. Mindig imádok bejönni dolgozni úgy, hogy nincs gyomorgörcsöm! Fejlődhetek és előreléphetek. Érdekli a vezetőséget, hogy mi van a munkatársakkal.” Alexa

"Még sosem feküdtem le úgy, hogy Jaj, másnap már megint dolgozni kell mennem? A munkaidő jó hangulatban telik, mindig jut idő egy kis nevetésre is. Odafigyelünk egymásra, folyamatosan segítjük egymás munkáját és nem hátráltatjuk. Imádom a légkört, mert nagyon kedves a vezetőség is és nem alkalmazottként tekintenek ránk, hanem barátként. Bármilyen helyzetben számíthatok rájuk. Érdekli őket a hogylétünk, és ha valamit látnak rajtunk, egyből elhangzik a kérdés: Tudok valamit segíteni?Megnyugtat a tudat, hogy a vezetőséghez bármikor bizalommal fordulhatok." Konkoly Gy.

Feladatok

  • Ügyfélszolgálati ügyintézés
  • Számlázás, kasszázás
  • Áruátvétel, árupakolás – mivel több szintes üzletünk van, így a kerékpár helyére pakolás végett elsősorban férfiak jelentkezését várjuk.
  • Megrendelések ügyintézése (pl. csomagolás, fuvarszervezés)
  • Egyéb adminisztráció

Elvárások

  • Ez egy gyors tempójú, teljesítményorientált cég, ahol elvárjuk, hogy hajlandó legyél tanulni, és amit csinálsz, abban legyél precíz és felelősségteljes.
  • Rendelkezz felhasználói szintű számítógépes ismerettel. Szeresd a kihívásokat, a sok és változatos munkát.

Amit kínálunk

  • Saját fitness terem és szauna használat
  • Vállalati kerékpár
  • Határozatlan idejű bejelentett munkaviszony
  • Heti 40 óra munkaidő 9h – 18h (ebédidővel)
  • Kezdő alapfizetés bruttó 270.000 Ft + jutalmazással*, bónusszal* bruttó 346.000 Ft. *Jutalmazás, bónusz: olyan juttatás, amely munkabérnek minősül, és célja a munkateljesítmény elismerése. Jutalmazzuk pl. a pontosságot, a példás, más munkavállalókat motiváló hozzáállást, az egyéni teljesítményt. Arra szolgál, hogy plusz motivációt nyújtson.
  • Ha később beteljesedve érzed ezt a posztot és szeretnél tovább lépni, a lehetőség adott, hisz saját gyártású prémium minőségű Európai kerékpármárkát indítottunk el.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!