Szerelő állás Nyíregyházán

Szellő Bt.
Nyíregyháza
Bruttó 296 400 Ft - 400 000 Ft / Hónap
2023. 04. 06.

Teljes körű betanítással kerékpár szerelői – technikusi állás. Lehetsz akár autó, motor szerelő vagy ezermester, itt a helyed ha műszaki ember vagy.

Cégünknél kedves, megértő és segítőkész vezetők és munkatársak várnak. Nekünk fontos, hogy a cég céljainak elérése mellett Te is meg tudd valósítani egyéni terveidet, ezért folyamatosan támogatunk és biztosítunk továbbképzéseket és előrelépésilehetőséget.

Fontos, hogy képes legyél hatékonyan elvégezni a dolgokat és tudd, hogyan tervezz, szervezz és ütemezz, hogy teljesítsd a posztod. Kihívásként minden alkalommal a legmagasabb szintű szolgáltatást kell nyújtanod az ügyfeleknek.

Jelentkezés és munkavégzés helye: Nyíregyháza, Szalag út 33 sz. Kerékvár (kerékpárGuru) kerékpárüzlet H-P: 9h–18h között. Munkába állás kezdete azonnal vagy lehetőség szerint.

Feladatok

  • Kerékpárok teljes körű javítása és beüzemelése.
  • Elektromos kerékpárok javítása, szoftver frissítése.
  • Hidraulikus alkatrészek javítása.
  • Tanácsadás és ügyfél kapcsolattartás.
  • Adminisztráció végzés (statisztika vezetés, pénztárgép kezelés, stb...).

Elvárások

  • Ez egy gyors tempójú, teljesítményorientált cég, ahol elvárjuk, hogy hajlandó legyél tanulni, és amit csinálsz, abban legyél precíz és felelősségteljes.
  • Szeresd a kihívásokat, a sok és változatos munkát.
  • Rendelkezz felhasználói szintű számítógépes ismerettel, középfokú végzettség és bármilyen műszaki vagy szerelői tapasztalattal, akár hobbi szinten is.

Előnyök

  • Műszaki - szerelői gyakorlat
  • Angol tudás

Amit kínálunk

  • Saját fitness terem és szauna használat
  • Vállalati kerékpár
  • Határozatlan idejű bejelentett munkaviszony
  • Heti 40 óra munkaidő 9h – 18h (ebédidővel)
  • Ha Te már rendelkezel kerékpár szerelői gyakorlattal, akkor magasabb bérrel fogsz kezdeni, hisz nem kell betanítani. Ebben az esetben javaslom keress meg bátran, és a kompetenciádhoz mérten egyezzünk meg :)
  • Kezdő betanításos alapfizetés, bruttó 296.400 Ft/hó + jutalmazással*, bónusszal* bruttó 400.000 Ft/hó. Ebből levonásra kerülnek a járulékok és az adó. Amennyiben nincsen semmilyen adókedvezményed, (például családi adókedvezmény), akkor alapfizetésként nettó 197.106 Ft/hó + jutalmazással*, bónusszal* nettó 266.000 Ft/hó marad a zsebedben.
  • Ha később beteljesedve érzed ezt a posztot és szeretnél tovább lépni, alehetőség adott, hisz saját gyártású prémium minőségű Európai kerékpármárkát indítottunk el.

*Jutalmazás, bónusz: olyan juttatás, amely munkabérnekminősül, és célja a munkateljesítmény elismerése. Jutalmazzuk pl. a pontosságot, a példás, más munkavállalókat motiváló hozzáállást, az egyéni teljesítményt. Arra szolgál, hogy plusz motivációt nyújtson.

Jelentkezés és munkavégzés helye: Nyíregyháza, Szalag út 33 sz. Kerékvár (KerékpárGuru) kerékpárüzlet H-P: 9h–18h között.

Munkába állás kezdete azonnal vagy lehetőség szerint.

Jelentkezz fényképes önéletrajzzal személyesen vagy a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Ha szimpatikusnak találsz minket gyere be még ma hozzánk! Kérdésed van? Hívj minket, örömmel segítünk.

RÓLUNK

  • ORSZÁG BOLTJA I. HELYEZETT.
  • Közönségszavazat alapján többszörös Ország boltja I. helyezett

  •  4 SZINTES EURÓPAI SZINTŰ KERÉKPÁRÜZLET, 1995 ÓTA
  • Biztos alapokon álló Barátias Magyar családi vállalkozás

  •  4.9 CSILLAGOS 500 VÉLEMÉNY
  • Több mint 500 db 4.9 csillagos nyilvános, valós KerékpárGuru Google vélemény. Nézz utánunk: ide kattintva

  • Ismerd meg a Cégvezetőt Varga József Öcsit akivel együtt fogsz dolgozni:

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!