Raiffeisen Bank Service Center banki ügyfélkapcsolati munkatársat keres Nyíregyházán

RBSC Kft.
Nyíregyháza
2022. 04. 07.

A magyar bankszektor meghatározó szereplőjeként Contact Centerünkben megbecsült munkatársakkal magas szakmai színvonalon szolgáljuk ki ügyfeleinket. Azon dolgozunk, hogy egy olyan kedvelt, izgalmas, a szakmai és személyes fejlődés lehetőségét biztosító munkahelyet teremtsünk, amelyre büszkék vagyunk, és amely életre szóló karrierélményt nyújt mindannyiunk számára.

Feladatok

  • Csapatunk a Raiffeisen Bank lakossági, prémium-és private banki, valamint vállalati ügyfeleinek magas színvonalon történő kiszolgálásával foglalkozik különböző csatornákon keresztül.
  • Telebankárként feladataid közé tartozik majd ügyfeleink telefonon érkező kérdéseinek megválaszolása, a számukra lehető legjobb megoldás megtalálása és bemutatása.
  • A beszélgetések során figyelemmel kíséred ügyfeleink aktuális igényeit, mely alapján testreszabott lehetőséget tudsz kínálni számukra a minőségi kiszolgáláson felül.

Elvárások

Csatlakozz hozzánk, ha

  • Szakmai fejlődési lehetőséget keresel, szívesen megismernéd az egyik piacvezető Bank háttértevékenységeit, érdeklődsz a pénzügyi/banki termékek és szolgáltatások iránt.
  • Lehetsz PÁLYAKEZDŐ is, szakértő csapatunk segít a szakma elsajátításában!
  • Ügyfél- és megoldásorientált gondolkodásmód jellemez.
  • Motivál, hogy a teljesítményeddel arányosan magasabb jövedelemre tehetsz szert.
  • Fontos számodra a munka-magánélet egyensúly: 1 hónapra előre megtervezett és kialakított változó műszakos munkarendben dolgozunk hétfőtől vasárnapig (6:00-24:00 között 8,5 órás munkaidővel).
  • Minimum érettségivel rendelkezel és határozottan, meggyőzően kommunikálsz.
  • Fontos számodra az elvégzett munka minősége, így feladataidat precízen és lelkiismeretesen látod el.

Amit kínálunk

Miért érdemes velünk dolgozni?

  • Mert a folyamatos innovációt (digital, agile) kiváló ügyfélélménnyé alakítjuk át (Customer Experience),
  • mert mi vagyunk a leginkább ajánlott pénzügyi szolgáltató a régióban,
  • mert minket a tudásvágy hajt, együtt dolgozunk, kezdeményezőkészek vagyunk, és felelősségteljesen cselekszünk,
  • mert nálunk fontos, hogy mit gondolsz, hiszen visszajelzés alapú kultúrát építünk (Employee Survey)
  • mert támogatjuk a belső karrierutakat, mert hiszünk benne, hogy a meglévő szakmai tudás és szervezetismeret új területen történő kamatoztatása növeli az elégedettséged és az elkötelezettséged,
  • mert változatos és érdekes képzéseken és oktatásokon vehetsz részt,
  • mert dolgozói kedvezményeket biztosítunk akár a napi bankolásodhoz, akár a lakásvásárlási elképzeléseidhez
  • Díjazzuk a minőségi munkádat, mellyel hozzájárulsz Bankunk sikereihez, így az alapbéred versenyképes extra jutalékokkal, pótlékokkal és több választható elemből álló Cafeteriaval egészítheted ki.
  • Biztonságod és kényelmed is fontos számunkra: így amennyiben az esti órákban végzel, TAXI szolgáltatással hazaszállítunk a lakcímedre
  • Extra munkabérrel díjazzuk, ha angolul is tudsz kommunikálni ügyfeleinkkel.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott