Elektrikus kollégát keresünk Nyíregyházán

Feladatok

  • A villamosenergia szolgáltatás biztosítása; kis-, közép- és nagyfeszültségű elosztóhálózatok, berendezések folyamatos üzemeltetése.
  • Energiaelosztó rendszerek, berendezések folyamatos üzemeltetése közben fellépő üzemzavarok elhárítása
  • Az energiaelosztó hálózatok, berendezések üzemállapotainak folyamatos ellenőrzése, közben az üzemállapotok, és az üzemviteli adatok előírás szerinti rögzítések  elvégzése
  • Üzemeltetett területen a külső vállakozók munkavégzésének helyszíni felügyelete, munkaterület átadás-átvétel lefolytatása, külső vállakozók munkabiztonsági ellenőrzésében való részvétel.
  • Világítási rendszerek elemei működésének ellenőrzése, karbantartása és meghibásodások elhárítása
  • 0,4KV Villamos vezérlő szekrények karbantartása és meghibásodásainak elhárítása
  • A különböző villamos energiával működő eszközök villamos karbantartása és meghibásodások elhárítása
  • A megrendelő által üzemeltett berendezések törvényeségi megfelelőségének a nyilvántartása és a megfelelőségek lejárta elött szükséges tevékenységek, tesztelések, EV mérések megszervezése és koordinálása, valamint dokumentációk nyilvántartása
  • A megrendelővel közös auditok szervezése a villamos berendezések OTSZ megfelelőségének ellenőrzésére
  • Besegít az épületkarbantartó munkájába, ha szükséges annak a felügyelete alatt szakipari javításokhoz tartozó munkák elvégzésébe is

Elvárások

  • Villamosipari technikusi végzettség
  • 0,4KV-s berendezések javítása
  • Min. 2-3 éves szakirányú üzemeltetési tapasztalat
  • Önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség

Előnyök

  • Villamos hálózat kezelői és vagy villamos alállomás kezelő képesítés
  • Informatikai, alapismeretek (word, excel)
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Villamos biztonságtechnikai felülvizsgálathoz szükséges jogosultságok megléte ÉV; EBF

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Beosztott