Szakács munka Nyíregyházán

Üzleti tevékenységünk folyamatos bővülése miatt új munkatársat keresünk Nyíregyháza üzemi konyhára, bejelentett munkaviszonyba.

Feladatok

  • Szükséges alapanyagok és munkaeszközök ellenőrzése, előkészítése
  • Alapanyagok feldolgozása
  • Ételek elkészítése, az elkészítésben résztvevő személyzet irányítása, ellenőrzése
  • Konyhai berendezések kezelése, üzemelése
  • A konyhaterület felügyelete és takaríttatása a biztonságos és higiénikus ételkezelési előírások betartása érdekében
  • Ételek minőségének figyelése az elkészítés és tálalás során
  • Higiéniai és élelmiszer-biztonsági szabályok ismertetése és betartatása

Elvárások

  • Szakács szakmunkás bizonyítvány, vagy szakirányú végzettség
  • Egészségügyi alkalmaság
  • Büntetlen előélet
  • Igényes munkavégzés
  • Szervező és problémamegoldó képesség, jó együttműködő készség

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • kultúrált munkakörnyezet
  • szuper csapat

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott