Főállású mérlegképes könyvelőt keresünk nyíregyházi irodánkba

Főállású MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐT keresünk

Nyíregyházi Irodánkba!

Ha te sem tudsz betelni a számokkal, a pénzüggyel és a különböző jogszabályokkal, esetleg váltanál régi helyedről egy biztosabb, stresszmentesebb környezetre, hogy így egy igazán ütős csapat tagja is légy, akkor nálunk a helyed!

Feladatok

  • Kettős könyvelés
  • Tárgyi eszköz nyilvántartás
  • Bérszámfejtés
  • Áfa- és járulékbevallások készítése

Elvárások

  • Mérlegképes könyvelői és/vagy pénzügyi-számviteli ügyintézői végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret: Excel, Word, Adriana, Forint-Soft vagy más könyvelői program ismerete (mi az utóbbit használjuk)
  • Precíz, önálló, lelkiismeretes munkavégzést
  • Légy csapatjátékos! Segíts, ha segítséget kérnek
  • Gyors tanulási képesség és fejlődési vágy – kezdő könyvelőket is várunk. (de a tapasztalat, min. 2-3 év az előny)

Előnyök

  • Minimum 2-3 éves tapasztalat
  • Adriana, Forint-Soft könyvelőprogram ismerete

Amit kínálunk

  • Egy remek hangulatú szakmai csapatot, akik mindent megtesznek azért, hogy Te jobb legyél
  • Egy könnyen megközelíthető szuper irodahelyiséget. Mi nem egy „lyukba” fogunk beültetni
  • Minden mást is, ami a munkád helyes elvégzésében segít. Modern, új eszközök várnak téged az új irodádban
  • Rengeteg kihívást, fejlődési lehetőséget
  • Garantáltan nyugodt, családias munkakörnyezet
  • Rengeteg csapatépítő program: színházak, vacsorák, fesztiválok és bulik….
  • Számodra biztos előnyös fizetés (Megbeszélés alapján)

Ha tetszett és szívesen csatlakoznál hozzánk,  akkor jelentkezz a "Jelentkezem" gombra kattintva,  fényképes önéletrajzoddal bérigény megjelöléssel.

Levél tárgya: TELJES_NÉV_ÁLLÁSAJÁNLAT

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!