Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs - Nyíregyháza

Feladatok

  • az ügyfelek tájékoztatása a Cofidis termékeivel, a hitelnyújtás folyamatával, felépítésével kapcsolatosan
  • az ügyfelektől beérkező hívások fogadása, kérdések megválaszolása, problémamegoldás
  • hiteltermékek, pénzügyi szolgáltatások értékesítése telefonon
  • az ügyfelek hiteligényeinek felmérése, ajánlattétel, tanácsadás
  • az előminősítéssel kapcsolatos feladatok elvégzése
  • a fenti tevékenységekhez tartozó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • legalább középfokú végzettség (közgazdasági, pénzügyi szakirány előnyt jelent)
  • felhasználói szintű számítógép-kezelői ismeretek
  • határozott fellépés, jó kommunikációs készség
  • értékesítési szemlélet
  • önálló és igényes munkavégzés
  • ügyfélközpontúság

Előnyök

  • pénzintézeti / ügyfélkapcsolati tapasztalat
  • felsőfokú végzettség vagy biztosítási vizsga

Amit kínálunk

  • Jó hangulatú, összetartó csapat
  • Innovatív, piacújító megoldások
  • Versenyképes fizetés és egyéb juttatások
  • Kényelmes munkakörülmények
  • Lehetőség a fejlődésre
  • Heti 2 nap home office lehetőség a próbaidő után

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!