Épület karbantartási villanyszerelő munka Nyíregyházán

Az ISS a világ egyik legnagyobb létesítménykezelési szolgáltatója. Világszerte több mint 360.000 munkavállalót foglalkoztatunk, és Magyarországon 1991 óta vagyunk jelen. Leányvállalatunk - az ISS Interntaional Hungary Kft - üzleti tevékenységének folyamatos bővülése miatt munkatársat keresünk nyíregyházi munkavégzésre ÉPÜLET KARBANTARTÁSI VILLANYSZERELŐ pozícióba.

Feladatok

  • Villamos erőátviteli hálózatok, villamos berendezések, világítási hálózatok, villamos és épületgépészeti irányítástechnikai-, illetve egyéb gyengeáramú rendszerek
  • felügyelete, üzemeltetése, karbantartása, üzemzavarainak elhárítása
  • üzemállapotának beállítása, ellenőrzése, állapotok és rendszereken belüli események dokumentálása
  • tervszerű megelőző karbantartás elvégzése és annak dokumentálsa
  • hibáinak felderítése, a hibák elhárítása, kapcsolódó dokumentációs tevékenység elvégzése
  • mérnöki és szakértői tevékenységek támogatása
  • Külső vállalkozók munkavégzésének helyszíni felügyelete, munkaterület átadás-átvétel lefolytatása, külső vállalkozók munkabiztonsági ellenőrzésében való részvétel

Elvárások

  • Villanyszerelő szakmunkás vagy technikus végzettség
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat
  • Önálló munkavégzés

Előnyök

  • Érintésvédelmi szabványossági felülvizsgáló végzettség

Amit kínálunk

  • Bejelentett, alkalmazotti jogviszony
  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Biztos munkahely egy stabilan növekvő, nagymúltú multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési lehetőség, szakmai támogatás

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Beosztott