Épületgépész mérnök pozícióban munkalehetőség Nyíregyházán

Az ISS a világ egyik legnagyobb létesítménykezelési szolgáltatója, melyet a Szolgáltatók Nemzetközi Szervezete (IAOP) évek óta a legjobb szolgáltatók között tartja számon. Világszerte 500.000 munkavállalót foglalkoztatunk és Magyarországon 1991 óta vagyunk jelen. A magyarországi leányvállalatunk - az ISS International Hungary Kft - üzleti tevékenységének folyamatos bővülése miatt új munkatársat keres Nyíregyházára az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Létesítmény üzemeltetési feladatok ellátása
  • Hűtési, fűtési, illetve légtechnikai rendszerek üzemeltetése és karbantartása
  • Kapcsolattartás a tűzvédelmi rendszereket üzemeltető szolgáltatóval (napiszintű, folyamatos szakmai felügyelet) valamint más alvállalkozókkal
  • Épületgépészeti rendszereket érintő átalakítások lebonyolítása
  • A terület karbantartási és javítási tevékenységeinek tervezése, végrehajtásának irányítása, dokumentálása
  • Szakmai támogatás nyújtása az operatív kollégáknak
  • Kisebb projektek önálló lebonyolítása (egyeztetés a megrendelővel, árajánlat készítés, munkavégzés koordinálása, átadási dokumentáció készítése)

Elvárások

  • Felsőfokú épületgépész végzettség
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete

Előnyök

  • tűzvédelmi előadó vagy főelőadói végzettség
  • középfokú angolnyelv-tudás
  • nagyobb ipari létesítmények, épületgépészeti rendszereinek kivitelezésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Változatos, érdekes és sokrétű projekt- valamint részfeladatok
  • Hosszú távú együttműködési lehetőség
  • Fejlett technológia, innovatív munkakörnyezet és munkaeszközök

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott
  • Közép vezető

Önéletrajz elküldése kötelező!