Business analyst állás Nyíregyháza (német nyelvtudással)

Nemzetközi Energetikai Tanácsadó Partnercégemhez keresek

Business Analyst- német nyelvtudással

pozícióba munkatársat.

Partnercégem alapítóinak és munkatársainak sokéves nemzetközi tapasztalata és szakértelme nagyban hozzájárul ahhoz, hogy a fejlettebb energiapiacokon megvalósuló trendek figyelembevételével folyamatosan fejleszteni tudják szolgáltatásaikat és termékeiket.

Ügyfeleik számára egyedi igényekre szabott költségcsökkentést célzó megoldásokat kínál, legyen szó beszerzésről, kockázatmenedzsmentről, megújuló energiáról, energia-hatékonyságról, számla menedzsmentről, vagy bármely az energia hasznosítását érintő területről. Egyedi szolgáltatásaikat Európa szerte többszáz vállalat veszi igénybe.

Feladatok

  • Nagyvállalati szegmenshez tartozó adminisztratív feladatok ellátása
  • Projektek adminisztratív támogatása
  • Kapcsolattartás a belső operatív társosztályokkal
  • Adatbegyűjtés (közüzemi szerződések, számlamásolatok, fogyasztási adatok, stb.)
  • Adatellenőrzések végzése
  • Ajánlatok kiértékelése

Elvárások

  • Felsőfokú egyetemi/ főiskolai végzettség megléte (közgazdász vagy műszaki terület előnyt jelent)
  • Német aktív középfokú nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt
  • Magabiztos Excel használat
  • Analitikus, -Ügyfél- és üzletcentrikus a gondolkodás, magabiztosan kommunikáció
  • Önállóan, felelősségteljes munkavégzés
  • Eredményorientált, ambiciózus személyiség

Előnyök

  • További idegen nyelven tárgyalóképesen írsz, beszélsz (pl. angol, francia, spanyol)
  • Van tapasztalatod egyéb Microsoft Office365 termékkel (pl. PowerBI, Outlook, Power Point)

Amit kínálunk

  • Stabil, biztos jövedelmet, bónuszrendszert
  • Határozatlan idejű munkaszerződést
  • Erős szakmai fejlődési lehetőséget
  • Egy dinamikus, családias, összetartó, fiatalos csapatot
  • Pozitív, kiegyensúlyozott munkahelyi légkört
  • Nyíregyháza központjában, könnyen megközelíthető, kulturált irodai környezetet

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!