Könyvelő állás Nyíregyháza

Nyíregyházán lévő mezőgazdasági középvállalkozás keresi könyvelő munkakörbe leendő munkatársát. Tevékenységeink: állattenyésztés (sertés, szarvasmarha) és növénytermesztés.

Feladatok

  • Beérkező számlák bizonylatolása, bevételezése, ellenőrzése
  • Kimenő számlák készítése
  • Szállítói számlák kontírozása, könyvelése
  • Vevők – szállítók folyószámla egyeztetése, vezetése
  • Tárgyi eszközök nyilvántartásának vezetése
  • Statisztikák elkészítése
  • Saját termények hozam vezetése, kontírozás, ellenőrzés
  • Felhasználás, értékesítés kiadási bizonylatolása
  • Raktárak közötti változás kontírozása, rögzítése, átadása
  • Állatszámadás készítés
  • Takarmányozási naplók ellenőrzése
  • Takarmánykeverő kontírozása, rögzítése
  • Árkülönbözet felosztás
  • Kalkulációs lapok (növény – állat) vezetése
  • Készletek egyeztetése készletkezelőkkel: főkönyv (8-as, 9-es egyeztetése)
  • A pénztáros helyettesítése annak szabadsága alatt
  • Időszak végi összesítések készítése

Elvárások

  • Felsőfokú pénzügy-számviteli végzettség
  • Hasonló területen szerzett legalább 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel)
  • Megbízható, felelősségteljes, pontos munkavégzés

Előnyök

  • Mérlegképes könyvelői végzettség

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Stabil hátterű, biztos munkahely, barátságos légkör
  • Felelősségteljes munkakör

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!