Faiskolai eladó állás Nyíregyháza

Tulipa Kft.
Nyíregyháza
2023. 08. 18.

Nyíregyházi kertészetünkbe keresünk faiskolai eladó munkatársat.

Jó munkabírású, szorgalmas, a vevőkkel udvarias és türelmes munkatársat várunk.

Tudjon önállóan, és csapatunkban is együttműködően jól dolgozni. Korrekt fizetés, szép környezet, kedves kollégák várják.

Feladatok

  • növények szakszerű, esztétikus kihelyezése, áruda rendben tartása,
  • növényápolási, gondozási feladatok ellátása, irányítása,
  • beszerzési tevékenységben való közreműködés,
  • a vásárlók színvonalas kiszolgálása, informálása,
  • szaktanácsadás, szakszerű segítségnyújtás a választásban;

Elvárások

  • szakirányú végzettség (ami azt jelenti, hogy kertészeti tanulmányokat végzett)
  • növényismeret,
  • jó kommunikációs készség, értékesítési ambíciók,
  • megbízhatóság, önállóság,
  • rugalmas munkaidő vállalása pl. szezon, hétvége

Előnyök

  •  kertészet, kertészeti eladó területen szerzett tapasztalat,

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem,
  • kellemes munkahelyi légkör,
  • hosszú távú munkalehetőség, fejlődési lehetőség,
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!