Munkahelyi - előkészítő mérnök állás Nyíregyházán angol nyelvtudással

Nyíregyházi projektcsapatába vár a Grabarics Cégcsoport generálkivitelezéssel foglalkozó cége! Jelentkezz és dolgozz egy igazán nagy léptékű projekten, az ország egyik jelenlegi legnagyobb beruházásaként emlegetett W-Scope Hungary megvalósításán!

Álláslehetőséget kínálunk,

• ha szereted a projektmegvalósítás nyüzsgését,
  • ha kihívásnak fogod fel a már kész, de megvalósíthatatlan tervek újragondolását,
  • ha megoldásorientáltan gondolkozol,
  • ha határozott vagy és magabiztosan kommunikálsz,
  • ha szívesen alkotsz önállóan, de jó csapatjátékos is vagy egyben.

Nálunk családias hangulatban, mégis nagy értékű építési beruházásokban vehetsz részt egy támogató projektstáb tagjaként,

• miközben projektvezetővé képezheted magad,
  • ezalatt stabil, kiszámítható hátteret nyújt a céged.

Feladatok

Fő feladatod lesz a generálkivitelezés építéshelyszíni támogatása.

• Körültekintő és alapos alvállalkozói versenyeztetés, a pontos, megalapozott mennyiségi felmérések készítése, majd ezek alapján a szerződések előkészítése tartozik hozzád.
  • Szorosan együttműködsz a termelési terület különböző részlegeinek munkatársaival.
  • Részt veszel a heti megrendelői kooperációkon.
  • Kivitelezés centrikus tervkoordinációs feladatokat látsz el.
  • Tőled várjuk az ütemtervek és egyéb projekt adminisztráció naprakész vezetését, melyekhez folyamataink magas szintű és teljeskörű szabályozottsága nagy segítségedre lesz.

Elvárások

• Ha építész- vagy építőmérnöki (szerkezetépítési szakon, magasépítés ágazaton) a végzettséged.
  • Ha aktív, minimum B2 szintű angol nyelvtudásod van.
  • Ha nagyon erős az Excel tudásod és ismered az AutoCAD, valamint MsProject szoftvereket is.
  • Ha van B kategóriás vezetői engedélyed.
  • Ha van releváns, minimum 3 éves versenyeztetési és közvetlen kivitelezési gyakorlatod.

Előnyök

• Generálkivitelezésben, magasépítésben és kifejezetten csarnoképítésben szerzett tapasztalat.
  • Nyíregyháza és 100 km-es körzetében található lakhely.

Amit kínálunk

• Céges gépjárművet adunk a próbaidőt követően.
  • Notebookot és telefont kapsz.
  • 300.000 Ft/év értékű egészségbiztosítási csomagot aktíválunk számodra a próbaidő után.
  • Projektbónusszal jutalmazunk, ami az éves fizetés 10-40 %-a között mozog.
  • Pénteken a munkaidő 14.00 óráig tart, így hosszabb lehet a hétvégéd, ha nem Te vagy épp ügyeletes!
  • Az ügyeleti idő alatt végzett munkát megtérítjük.
  • Távoli lakhely esetén albérletet biztosítunk és meleg ebédet, valamint távolléti díjat fizetünk, ami a havi javadalom +10%-a.
  • Beilleszkedésed egy közel 3 hetes alap- illetve posztraképzéssel könnyítjük meg.
  • Projektvezetői munkakör lehetőségét kínáljuk továbblépési lehetőségként.
  • Tudástárunk ingyenes online Excel és PowerPoint tanfolyamokat kínál.
  • Kéthetente képzési nap változó célcsoport részére.
  • Cégcsoportunk 30 éves múltjával kiszámítható jövőt nyújt kollégáinak.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege