Anyagmozgató raktáros állás Nyíregyházán tapasztalattal rendelkezőknek

Újonnan nyiló üzemi konyhára keresünk ANYAGMOZGATÓ RAKTÁROS kollégát.

Feladatok

  • Beérkező áruk mennyiségi és minőségi átvétele
  • Beérkező áruk raktárba mozgatása
  • Áruk mozgatása raktárak között
  • Áruk szállítása és mozgatása értékesítési pontok között
  • Raktárak és kapcsolódó területek rendben, tisztán tartása
  • Áruk szavatossági idejének ellenőrzése
  • Árumozgások dokumentálása (szállítólevél kiállítás)

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Min. 3-5 éves szakirányú tapasztalat
  • Önálló munkavégzés
  • Rendszerszemlélet
  • B kategóriás jogosítvány, gépkocsivezetői tapasztalat

Amit kínálunk

  • Bejelentett, alkalmazotti jogviszony
  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Biztos munkahely egy stabilan növekvő, nagymúltú multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési lehetőség, szakmai támogatás

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott