Telefonos ügyfélszerző állás Nyíregyházán, jó kommunikációs készséggel rendelkezőknek

Munkalehetőség!

Légy részese Nyíregyháza legeredményesebb csapatának!

Ha kiemelkedő színvonalú környezetben szeretnél dolgozni, elegáns körülmények között, ráadásul rugalmas munkarendben!

Vonz a folyamatos fejlődés és az előrelépés lehetősége, akkor ez a Te nagy lehetőséged!

Tapasztald meg az összetartó és elhivatott közösség élményét, jelentkezz még ma!

Egyedül erősek vagyunk, csapatban megállíthatatlanok!

Nyíregyházán az idei évben megnyílt üzletünk most lehetőséget kínál, hogy ne csak egy munkát találj, hanem karriert építs!

Feladatok

  • Új ügyfelek szerzése,
  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel,
  • Személyes értékesítés.

Elvárások

  • Jó kommunikációs és probléma megoldó készség!
  • Nem adod fel az első megpróbáltatásnál!
  • Ha tudod, hogy jobb akarsz lenni mint az átlag!

Amit kínálunk

  • Átlagon felüli fizetés,
  • Belső képzéseink által biztosítjuk a naprakész szakmai tudást, illetve hosszútávú karrier építési lehetőséget,
  • Féléves kitüntetések az elért teljesítmény alapján.
  • A munkavégzés exclusive irodai környezetben zajlik, sikerorientált fiatalos légkörben hétfőtől péntekig tartó munkaidővel.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!