Műszaki raktáros állás tapasztalattal rendelkezőknek Nyíregyházán

Az ISS a világ egyik legnagyobb létesítménykezelési szolgáltatója, melyet a Szolgáltatók Nemzetközi Szervezete (IAOP) évek óta a legjobb szolgáltatók között tartja számon. Világszerte 350.000 munkavállalót foglalkoztatunk.  Magyarországon 1991 óta vagyunk jelen. A magyarországi leányvállalatunk, az ISS International Hungary Kft, új munkatársat keres Nyíregyházára az alábbi pozícióba:

Műszaki Raktáros

Feladatok

  • A készlet napi ellenőrzése,
  • Alkatrészek folyamatos csoportosítása a raktárban,
  • Készletrendezés megvalósítása,
  • Negyedéves leltárok elvégzése,
  • Készletkiadási bizonylatok kitöltése,
  • A meghatározott minimális készletszintek figyelése,
  • Pótalkatrész-rendelések ajánlása,
  • Alkatrészek fogadása és kiadása a raktári rendszerben,

Elvárások

  • Középfokú végzettség (érettségi / műszaki végzettség),
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete,
  • 1-2 év tapasztalat hasonló munkakörben,

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Cafeteria,
  • Dolgozói kedvezmény a partnercég termékeire,
  • Változatos, érdekes és sokrétű projekt-, valamint részfeladatok,
  • Hosszú távú együttműködési lehetőség,
  • Fejlett technológia, innovatív munkakörnyezet és munkaeszközök.
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!