Kereskedelmi eladói állás Nyíregyházán

Nyíregyházi festék és vegyiáru kis - és nagykereskedelmi egységünkbe keresünk kereskedelmi eladói Kollégát/Kolléganőt.

Feladatok

  • Vásárlóink udvarias és szakszerű magabiztos, ámde segítőkész kiszolgálása
  • Pénztárgép és színkeverőgép kezelése
  • Eladótér és munkaterület rendben- és tisztántartása
  • Kollégákkal való együttműködés, azonban szükség esetén az önálló munkavégzésre való hajlandósàg
  • Aktív részvétel a leltárakban, áruelőkészítésben, készletfeltöltésben

Elvárások

  • Kereskedelemben szerzett tapasztalat

Előnyök

  • Festék szakmán belül szerzett gyakorlati tapasztalat
  •  B kategóriás jogosítvány
  • Targoncavezetői engedély

Amit kínálunk

Azonnali, bejelentett hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk egy stabil hátterű cégnél

Kiszámítható egy műszakos munkarend

Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!