Informatika, telekommunikáció

Nyíregyházán szoftverfejlesztő munkatársnak álláslehetőség

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
2018. 01. 08. 17:04

Vállalatirányítási, termelésirányítási rendszerek fejlesztésével, rendszerbevezetéssel, rendszergazdai szolgáltatással, szupport szolgáltatással foglalkozó, nagy léptékben fejlődő, innovatív informatikai vállalkozás, bővülő csapatába szoftverfejlesztő munkatársat keres.

Cégünk mindig is törekedett a folyamatos fejlődésre, melynek következő lépése a fejlesztő csapat bővítése, alakítása a 2018-as év kihívásaihoz.

A munkakörhöz tartozó tevékenységek:

  • Részvétel a SziTa’R Rendszerek fejlesztésében, objektumorientált fejlesztői környezetben;
  • Részvétel a SziTa’R Rendszerek tesztelésében, szupport feladatok ellátásában;
  • Részvétel a SziTa’R Vállalatirányítási és Termelésirányítási Rendszerek bevezetésében;
  • Önálló SziTa’R modulok folyamatelemzése és rendszerterv készítése;
  • Alkalmazások fejlesztése és tesztelése.

Feladatok ellátásában előnyt jelenthet:

  • Powerbuilder fejlesztői szoftver ismeretek;
  • PostgreSQL ismerete programozói és/vagy üzemeltetői szinten;
  • Mobil eszközök programozásában szerzett tapasztalat;
  • Jó érzék GUI fejlesztéshez;
  • Termelésirányításban szerzett tapasztalat;
  • Rendszerbevezetésben szerzett tapasztalat.

Elvárásaink:

  • Az objektumorientált, eseményvezérelt programozási modell ismerete;
  • Ilyen fejlesztési eszközökkel történő fejlesztésben szerzett gyakorlat;
  • Szerver telepítésben szerzett gyakorlat;
  • Hibakeresési készség;
  • Az SQL adatbázis ismerete;
  • Jogosítvány megléte.

Amit kínálunk:

  • Kellemes munkakörnyezet;
  • Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége;
  • Részvétel egyedi, innovatív fejlesztésekben;
  • Próbaidőt követő teljesítmény arányos bérezés;
  • Teljes és részmunkaidős foglalkoztatás is szóba jöhet.

Amennyiben a fenti munkakör felkeltette érdeklődését és szeretne
a Szitár-Net csapatában dolgozni, várjuk fényképes önéletrajzát a szitar@szitar.hu e-mail címre.

További információkért keresse fel weboldalunkat a www.szitar.hu webcímen.

Kapcsolattartó: Kabainé Ujj Gyöngyi
Telefon: +36-30-9252-941